Olimpiai műsor naptár

 

 

 

 

 

 

Akik figyelemmel szeretnék kísérni a sporteseményeket, azoknak nyújt segítséget a program összefoglaló. Reméljük olimpikonjaink sok éremmel térnek haza.

A XXX. nyári olimpia megnyitó ünnepségére ma kerül sor, de a versenyek, pontosabban a labdarúgótorna mérkőzései már két nappal korábban, szerdán elkezdődtek.

Július 27., péntek:
ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-13 óra: férfi egyéni, rangsoroló verseny
14-16 óra: női egyéni, rangsoroló versenyMEGNYITÓ ÜNNEPSÉG
20:30-23:30 óra: Olimpiai Stadion
Július 28., szombat:
SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barrack) – 2
9:15-17 óra: férfi légpisztoly, női légpuska, alapverseny, döntőTOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtezőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21 ó-1 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-13:20 óra: férfi csapatverseny, nyolcaddöntő
16-20 óra: férfi csapatverseny, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL)
10-13:45 óra: férfi (PATTANTYÚS ÁDÁM, ZWICKL DÁNIEL) és női (TÓTH KRISZTINA) egyes, selejtező, 1. forduló
15:30-18:30 óra: férfi és női egyes, 1. forduló
20-23 óra: férfi és női egyes, 1. forduló

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg (CSERNOVICZKI ÉVA), előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-15:10 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes (SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS), könnyűsúlyú négyes, nyolcas, egypár, kétpár, négypár, előfutamok, nők: kormányos nélküli kettes, egypár, négypár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-22:45 óra: női csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11-17:15 óra: lovastusa – egyéni és csapat, díjlovaglás, 1. nap

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
11-17:15 óra: férfi országúti mezőnyverseny (LOVASSY KRISZTIÁN)

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:25 óra: előfutamok – férfiak: 100 m mell (GYURTA DÁNIEL), 400 m gyors (KIS GERGŐ), 400 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m pillangó (SZILÁGYI LILIÁNA), 400 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-21:47 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 100 m mell, elődöntő, 400 m gyors, döntő, 400 m vegyes, döntő, nők: 100 m pillangó, elődöntő, 400 m vegyes, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: női tőr, egyéni (MOHAMED AIDA), a negyeddöntőig
19-21:30 óra: női tőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TORNA (Artistic North Greenwich Arena)
12-14:10 óra: férfi selejtező (BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID)
16:30-18:40 óra: férfi selejtező
21-23:10 óra: férfi selejtező

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes és páros, 1. forduló

LABDARÚGÁS (Coventry, Cardiff, Glasgow)
13-17:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-20:15 óra: női csoportmérkőzések
18-22:45 óra: női csoportmérkőzések

TOLLASLABDA (Webley Arena)
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 56 és 75 kg (HARCSA ZOLTÁN), a 16 közé jutásért
21:30-0:30 óra: férfi 56 és 75 kg, a 16 közé jutásért

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: női 48 kg, A csoport

Július 29., vasárnap, (éremosztás 13 számban):
TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtezőGYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: női csoportmérkőzések
20-23:45 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-13:20 óra: női csapatverseny, nyolcaddöntő
16-20 óra: női csapatverseny, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-1 óra: férfi csoportmérkőzésekSTRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL)
10-13 óra: férfi és női (PÓTA GEORGINA) egyes, 2. forduló
14:30-17:30 óra: férfi egyes, 2. forduló
19-23 óra: női egyes, 3. forduló

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 óra: nők: légpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő, skeet, alapverseny, döntő

TORNA (North Greenwich Arena)
10:30-13:45 óra: női selejtező (BÖCZÖGŐ DORINA)
15:45-19 óra: női selejtező
21-22:30 óra: női selejtező

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 66 kg (UNGVÁRI MIKLÓS), női 52 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 66 kg, női 52 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:50 óra: férfiak: könnyűsúlyú négyes, reményfutam, egypár, reményfutamok, kétpár, reményfutam, könnyűsúlyú kétpár (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS), előfutamok, nők: nyolcas, előfutamok, egypár, reményfutamok, könnyűsúlyú kétpár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 óra: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 óra: Izland-Argentína
15:30 óra: Svédország-Tunézia
20:30 óra: Franciaország – Nagy-Britannia
B csoport:
12:15 óra: Horvátország-Koreai Köztársaság
17:15 óra: Spanyolország-Szerbia
22:15 óra: MAGYARORSZÁG-DÁNIA

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11-17:15 óra: lovastusa – egyéni és csapatverseny, díjlovaglás, 2. nap

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:05 óra: előfutamok – férfiak: 100 m hát (BOHUS RICHÁRD), 200 m gyors (KOZMA DOMINIK), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 100 m hát (POVÁZSAY ESZTER), 100 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 400 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA)
20:30-22 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 100 m hát, elődöntő, 200 m gyors, elődöntő, 100 m mell, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő, nők: 100 m hát, elődöntő, 100 m mell, elődöntő, 100 m pillangó, döntő, 400 m gyors, döntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 óra: férfi 56 kg, B csoport, női 53 kg, B csoport
16:30-18:30 óra: női 53 kg, A csoport
20-22 óra: férfi 56 kg, A csoport

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 óra: Görögország-Horvátország
12:20 óra: Kazahsztán-Spanyolország
15:10 óra: Olaszország-Ausztrália
B csoport:
16:30 óra: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
19:20 óra: Románia – Nagy-Britannia
20:40 óra: Montenegró-Egyesült Államok

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-15 óra: férfi kard, egyéni (SZILÁGYI ÁRON), a negyeddöntőig
19-20:50 óra: férfi kard, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes (SZÁVAY ÁGNES) és páros (BABOS TÍMEA, SZÁVAY ÁGNES), 1. forduló

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
13-17:15 óra: női mezőnyverseny

LABDARÚGÁS (Manchester, Coventry, London – Wembley, Newcastle)
13-17:45 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-20:15 óra: férfi csoportmérkőzések
18:22:45 óra: férfi csoportmérkőzések

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 óra: férfiak: Finndingi, Csillaghajó, nők: Elliott 6 m

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)
14:30-18:40 óra: férfi C-1, K-1, előfutamok

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 60 (VARGA MIKLÓS) és 69 kg, a 16 közé jutásért
21:30-0:30 óra: férfi 60 és 69 kg, a 16 közé jutásért

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:10 óra: nők, szinkron, 3 m, döntő

Július 30., hétfő, (éremosztás 12 számban):
TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtezőGYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 óra: férfi csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-18:40 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásértKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21-1 óra: női csoportmérkőzésekSTRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-18:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-15:30 óra: férfi légpuska, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfi skeet, alapverseny, 1. nap

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 73 kg, előcsatározások, negyeddöntő, női 57 kg (KARAKAS HEDVIG), előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 73 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 57 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:10 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes, reményfutam, négyes, előfutamok, nyolcas, reményfutam, négypár, reményfutam, nők: kormányos nélküli kettes, reményfutam, kétpár, előfutamok, négypár, reményfutam

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copperbox)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 óra: női csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-12:05 óra: előfutamok – férfiak: 200 m pillangó (BICZÓ BENCE, CSEH LÁSZLÓ), előfutamok, nők: 200 m gyors (MUTINA ÁGNES), előfutamok, 200 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, VERRASZTÓ EVELYN)
20:30-22 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 200 m pillangó, elődöntő, 100 m hát, döntő, 200 m gyors, döntő, nők: 200 m gyors, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m hát, döntő, 100 m mell, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-15 óra: férfi egyes, 3. forduló
16:30-18:30 óra: női egyes, 4. forduló
20-22 óra: férfi egyes, 4. forduló

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 óra: férfi 62 kg, B csoport, női 58 kg, B csoport
16:30-18:30 óra: női 58 kg, A csoport
20-22 óra: férfi 62 kg, A csoport

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: női párbajtőr, egyéni (SZÁSZ EMESE), a negyeddöntőig
19-21:30 óra: női párbajtőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes és páros, 2. forduló

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 óra: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (Berecz Zsombor), Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial

LOVASSPORT (Greenwich Park)
13:30-18:30 óra: lovastusa – egyéni és csapatverseny, tereplovaglás

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)
14:30-18:30 óra: férfiak: C-2, előfutamok, nők: K-1, előfutamok

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17 óra: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért
21:30-24 óra: férfi 52 és 81 kg, a 16 közé jutásért

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 óra: Spanyolország-Kína
20:40 óra: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
B csoport:
16:30 óra: Olaszország-Ausztrália
19:20 óra: Nagy-Britannia – Oroszország

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:15 óra: férfiak: szinkron, 10 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-20:30 óra: férfi csapatverseny, döntő

Július 31., kedd (éremosztás 15 számban):
TOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtezőGYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: női csoportmérkőzések
20-23:45 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-18:40 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásértKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-1 óra: férfi csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-16:15 óra: férfi skeet alapverseny, 2. nap, döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 81 kg, előcsatározások (CSOKNYAI LÁSZLÓ), negyeddöntő, női 63 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 63 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-13:40 óra: férfiak: négyes, reményfutam, könnyűsúlyú négyes, elődöntő, egypár, negyeddöntő, kétpár, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, reményfutamok, nők: egypár, negyeddöntő, kétpár, reményfutam, könnyűsúlyú kétpár, reményfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 óra: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copperbox)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 óra: Tunézia-Izland
15:30 óra: Nagy-Britannia – Svédország
22:15 óra: Argentína-Franciaország
B csoport:
12:15 óra: KOREAI KÖZTÁRSASÁG-MAGYARORSZÁG
17:15 óra: Szerbia-Horvátország
20:30 óra: Dánia-Spanyolország

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-12:20 ó: előfutamok – férfiak: 100 m gyors (KOZMA DOMINIK), 200 m mell (GYURTA DÁNIEL, MOLNÁR ÁKOS), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 200 m pillangó (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA)
20:30-22 ó: elődöntők, döntők – férfiak: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő, nők: 200 m pillangó, elődöntő, 200 m gyors, döntő, 200 m vegyes, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-15 óra: női egyes, negyeddöntő
17-19 óra: női egyes, elődöntő
21-23 óra: férfi negyeddöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 óra: férfi 69 kg, B csoport, női 63 kg, B csoport
16:30-18:30 óra: női 63 kg, A csoport
20-22 óra: férfi 69 kg, A csoport

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
12:20 óra: Horvátország-Spanyolország
15:10 óra: Ausztrália-Kazahsztán
16:30 óra: Görögország-Olaszország
B csoport:
11 óra: MAGYARORSZÁG-MONTENEGRÓ
19:20 óra: Szerbia – Nagy-Britannia
20:40 óra: Egyesült Államok-Románia

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: férfi tőr egyéni, a negyeddöntőig
19-21:30 óra: férfi tőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 2
11:30-17 óra: lovastusa egyéni és csapatverseny, díjugratás

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes, 2. forduló, férfi és női páros, negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 óra: férfiak: 49-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), Csillaghajó, nők: Elliott 6 m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:15 óra: férfi 49 és 64 kg (KÁTÉ GYULA), a 16 közé jutásért
21:30-0:15 óra: férfi 49 és 64 kg, a 16 közé jutásért

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-1
14:30-16:50 óra: férfi C-1, elődöntő, döntő

LABDARÚGÁS (Newcastle, Manchester, Coventry, London – Wembley)
15:30-20:15 óra: női csoportmérkőzések
18:15-20:15 óra: női csoportmérkőzés
20:45-22:45 óra: női csoportmérkőzések

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:10 óra: nők, szinkron, 10 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-19:40 óra: női csapatverseny, döntő

Augusztus 1., szerda (éremosztás 20 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-23:45 óra: férfi csoportmérkőzések ÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground)
10-14 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért
16-20 óra: férfi egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásért, női egyéni, a 32 közé jutásért, a nyolcaddöntőbe jutásértTOLLASLABDA (Wembley Arena)
10-12 óra: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő
13:30-16:30 óra: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntő
18-22 óra: férfi és női egyes, nyolcaddöntő, vegyespáros, negyeddöntőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmkérkőzések
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21-1 óra: női csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

VÍVÁS (ExCeL) – 2
10-16:40 óra: férfi párbajtőr egyéni (IMRE GÉZA), a negyeddöntőig, női kard egyéni, a negyeddöntőig
18:30-22:20 óra: férfi párbajtőr egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női kard egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-17:15 óra: női sportpisztoly (CSONKA ZSÓFIA), alapverseny, döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 90 kg, előcsatározások (MADARÁSZ TAMÁS), negyeddöntő, női 70 kg, előcsatározások (MÉSZÁROS ANETT), negyeddöntő
15-17:30 ó: férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 70 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes, elődöntő, nyolcas, helyosztó futamok, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, négypár, elődöntő, nők: kormányos nélküli kettes, helyosztó futam, döntő, négypár, helyosztó futam, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 óra: női csoportmérkőzések

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-12:50 óra: előfutamok – férfiak: 200 m hát (BALOG GÁBOR, BERNEK PÉTER), 200 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m gyors (DARA ESZTER), 200 m mell (SZTANKOVICS ANNA), 4×200 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-22:10 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 200 m hát, elődöntő, 200 m vegyes, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő, nők: 100 m gyors, elődöntő, 200 m mell, elődöntő, 200 m pillangó, döntő, 4×200 m gyorsváltó, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11-13 óra: férfi egyes, negyeddöntő
15:30-18:30 óra: női egyes, bronzmérkőzés, döntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 óra: férfi 77 kg, B csoport, női 69 kg, B csoport
16:30-18:30 óra: női 69 kg, A csoport
20-22 óra: férfi 77 kg, A csoport

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes, 3. forduló, vegyespáros, 1. forduló

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 óra: férfiak: 49-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR), szörf (GÁDORFALVI ÁRON), nők: szörf (DETRE DIÁNA), Elliott 6m, Laser Radial

KERÉKPÁR (Hampton Court Palace) – 2
13:30-14:45 óra: női időfutam
15:15-17:05 óra: férfi időfutam

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő
21:30-0:30 óra: férfi 56 kg, nyolcaddöntő, férfi 91 kg, nyolcaddöntő, férfi plusz 91 kg, nyolcaddöntő

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-1
14:30-17:05 óra: férfi K-1, elődöntő, döntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 óra: MAGYARORSZÁG-KÍNA
19:20 óra: Spanyolország-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 óra: Olaszország-Oroszország
20:40 óra: Nagy-Britannia – Ausztrália

LABDARÚGÁS
(Newcastle, Glasgow, London – Wembley, Cardiff, Manchester, Coventry)
15:30-17:30 óra: férfi csoportmérkőzések
18-21:45 óra: férfi csoportmérkőzések

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:15 óra: férfiak: szinkron, 3 m, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-20:35 óra: férfi egyéni összetett, döntő

Augusztus 2., csütörtök (éremosztás 18 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: női csoportmérkőzések
20-23:45 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-11:45 óra: női egyéni, nyolcaddöntő
15-17:20 óra: női egyéni, negyeddöntő, párharc a 3. helyért, döntőTOLLASLABDA (Wembley Arena)
10-12 óra: férfi páros, negyeddöntő
13:30-16:30 óra: női egyes, negyeddöntő, vegyespáros, elődöntő
18-21 óra: férfi egyes, negyeddöntő, női páros, elődöntőSTRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező, szerencsés vesztes körKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-1 óra: férfi csoportmérkőzések

VÍVÁS (ExCeL) – 1
10-17:30 óra: női tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19-21:50 óra: női tőr csapat, bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 1
10-17:15 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap, férfi duplatrap (BOGNÁR RICHÁRD), alapverseny, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 óra: férfiak: négyes, elődöntő, könnyűsúlyú négyes, helyosztó futam, döntő, kétpár, helyosztó futam, döntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő, nők: nyolcas, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 100 kg, előcsatározások, negyeddöntő, női 78 kg, előcsatározások (JOÓ ABIGÉL), negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női 78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 óra: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
12:15 óra: Franciaország-Tunézia
17:15 óra: Nagy-Britannia – Argentína
22:15 óra: Svédország-Izland
B csoport:
10:30 óra: Spanyolország – Koreai Köztársaság
15:30 óra: HORVÁTORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:30 óra: Szerbia-Dánia

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-12:50 óra: előfutamok – férfiak: 50 m gyors (TAKÁCS KRISZTIÁN), 100 m pillangó (PULAI BENCE), előfutamok, nők: 200 m hát (SZEKERES DORINA), 800 m gyors (KAPÁS BOGLÁRKA, RISZTOV ÉVA)
20:30-22 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 50 m gyors, elődöntő, 100 m pillangó, elődöntő, 200 m hát, döntő, 200 m vegyes, döntő, nők: 200 m hát, elődöntő, 100 m gyors, döntő, 200 m mell, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11-13 óra: férfi elődöntő
15:30-17:30 óra: férfi bronzmérkőzés, döntő

VÍZILABDA (Water Polo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 óra: Spanyolország-Ausztrália
12:20 óra: Kazahsztán-Görögország
20:40 óra: Olaszország-Horvátország
B csoport:
15:10 óra: Szerbia-Montenegró
16:30 óra: MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA
19:20 óra: Nagy-Britannia – Egyesült Államok

LOVASSPORT (Greenwich Park)
12-16:30 óra: egyéni és csapat díjlovaglás, 1. nap

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő, vegyespáros, negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
11-19 óra: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Csillaghajó, szörf (GÁDORFALVI ÁRON), nők: Elliott 6m, szörf (DETRE DIA)

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-16:30 óra: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő
21:30-23:30 óra: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő

KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley White Water Centre, Hertfordshire)-2
14:30-18 óra: férfi C-2, elődöntő, döntő, női K-1, elődöntő, döntő

KERÉKPÁR (Velodrome) – 2
17-19:30 óra: férfiak: csapat, üldözéses verseny, selejtező, csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, döntő, nők: csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 1
17:30-19:30 óra: női egyéni összetett, döntő

Agusztus 3., péntek (éremosztás 23 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 óra: férfi csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-11:45 óra: férfi nyolcaddöntő
15-17:20 óra: férfi egyéni, negyeddöntő, elődöntő, párharc a bronzéremért, döntőTOLLASLABDA (Wembley Arena) – 1
10-13 óra: női egyes, elődöntő, vegyespáros, bronzmérkőzés
14:30-18 óra: férfi egyes, elődöntő, vegyespáros, döntőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmérkőzés
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21-1 óra: női csoportmérkőzésekSTRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-11:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
14-15:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
18-19:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
22-23:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-17:30 óra: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 2. nap, döntő, férfi kisöbű szabadpuska, fekvő, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi plusz 100 kg, előcsatározások (BOR BARNA), negyeddöntő, női plusz 78 kg, előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi plusz 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő, női plusz 78 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 5
10:30-13:50 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő, négypár, helyosztó futam, döntő, nők: kétpár, helyosztó futam, döntő, egypár, helyosztó futamok, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-23:45 óra: női csoportmérkőzések

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 2
11-14:45 óra: férfiak: 400 m gát, előfutamok, 3000 m akadály, előfutamok (MINCZÉR ALBERT), kalapácsvetés, selejtező (PARS KRISZTIÁN), súlylökés, selejtező (KÜRTHY LAJOS), nők: 100 m, előfutamok, 400 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 100 m gát, magasugrás)
20-22:55 óra: férfiak: 1500 m, előfutamok, távolugrás, selejtező, súlylökés, döntő, nők: 100 m, előfutamok, 10 000 m, döntő, diszkoszvetés, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, súlylökés, 200 m)

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13 óra: előfutamok – férfiak: 1500 m gyors (GYURTA GERGELY, KIS GERGŐ), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG), előfutamok, nők: 50 m gyors (DARA ESZTER), 4×100 m vegyesváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-21:30 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 50 m gyors, döntő, 100 m pillangó, döntő, nők: 50 m gyors, elődöntő, 200 m hát, döntő, 800 m gyors, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 óra: női csapatverseny, 1. forduló
15:30-18:30 óra: női csapatverseny, 1. forduló
20-23 óra: férfi csapatverseny, 1. forduló

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 2
11-15 óra: férfi 85 kg, B csoport, női 75 kg, B csoport
16:30-18:30 óra: női 75 kg, A csoport
20-22 óra: férfi 85 kg, A csoport

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: férfi kard, csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19-20:50 óra: férfi kard, csapatverseny, bronzmérkőzés, döntő

LOVASSPORT (Greenwich Park)
12-16:30 óra: egyéni és csapat díjlovaglás, 2. nap

LABDARÚGÁS (Glasgow, Newcastle, Cardiff, Coventry)
13-15 óra: női negyeddöntő
15:30-17:30 óra: női negyeddöntő
18-20 óra: női negyeddöntő
20:30-22:30 óra: női negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13-19 óra: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Laser (BERECZ ZSOMBOR), Csillaghajó, nők: 470-es, Laser Radial

TENISZ (Wimbledon)
13-21 óra: férfi és női egyes, elődöntő, vegyespáros, elődöntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-16:30 óra: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő
21:30-23:30 óra: férfi 52 kg, nyolcaddöntő, férfi 69 kg, nyolcaddöntő

GUMIASZTAL (North Greenwich Arena) – 1
15-17:15 óra: férfi verseny, selejtező, döntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
15:10 óra: SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG
20:40 óra: Kína-Egyesült Államok
B csoport:
16:30 óra: Oroszország-Ausztrália
19:20 óra: Nagy-Britannia – Olaszország

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
15:30-18:30 óra: nők, 3 m, selejtező (BARTA NÓRA, GONDOS FLÓRA)

KERÉKPÁR (Velodrome) – 2
17-19:55 óra: férfiak: csapat üldözéses verseny, 1. forduló, döntő, nők: Keirin, 1. forduló, vigaszág, 2. forduló, döntő, csapat üldözéses verseny, selejtező

Augusztus 4., szombat (éremosztás 24 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: női csoportmérkőzések
20-23:45 óra: női csoportmérkőzésekTOLLASLABDA (Wembley Arena) – 2
10-13 óra: férfi páros, elődöntő, női bronzmérkőzés
14:30-18 óra: női egyes, bronzmérkőzés, döntő, női páros, döntőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-1 óra: férfi csoportmérkőzésekSTRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-11:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
14-15:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
18:20:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő
22-23:50 óra: férfi és női nyolcaddöntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
10-17:30 óra: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzéssek az 5-8. helyért, elődöntő
19-21:50 óra: bronzmérkőzés, döntő

SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 óra: női kisöbű sportpuska, összetett, alapverseny, döntő, női trap, alapverseny, döntő

TRIATLON (Hyde Park) – 1
10-12:40 óra: női verseny (KOVÁCS ZSÓFIA)

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30-13:50 óra: férfiak: négyes, helyosztó futam, döntő, könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, döntő, nők: könnyűsúlyú kétpár, helyosztó futamok, döntő

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 óra: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
10:30 óra: Tunézia – Nagy-Britannia
15:30 óra: Svédország-Argentína
20:30 óra: Izland-Franciaország
B csoport:
12:15 óra: Koreai Köztársaság-Szerbia
17:15 óra: Horvátország-Dánia
22:15 óra: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) – 6
11-14:45 óra: férfiak: 100 m, selejtező futamok, előfutamok, 400 m, előfutamok (DEÁK NAGY MARCELL), nők: 3000 m akadály, selejtező futamok, rúdugrás, selejtező, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, távolugrás, gerelyhajítás)
18-19:30 óra: férfi 20 km-es gyaloglás (HELEBRANDT MÁTÉ)
19:50-23:05 óra: férfiak: 400 m gát, elődöntő, 10 000 m, döntő, távolugrás, döntő, nők: 100 m, elődöntő, döntő, 400 m, elődöntő, diszkoszvetés, döntő, hétpróba (FARKAS GYÖRGYI, 800 m)

KERÉKPÁR (Velodrome) – 1
11-12:30 óra: férfiak: Omnium, repülőkör, sprint, selejtező, a nyolcaddöntőbe jutásért
17-19:40 óra: férfiak: Omnium, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal, sprint, vigaszág a nyolcaddöntőbe jutásért, nyolcaddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért, nők: üldözéses csapatverseny, 1. forduló, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 óra: férfi csapatverseny, 1. forduló
15:30-18:30 óra: női csapatverseny, negyeddöntő
20-23 óra: női csapatverseny, negyeddöntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
12:20 óra: Horvátország-Ausztrália
15:10 óra: Görögország-Spanyolország
16:30 óra: Olaszország-Kazahsztán
B csoport:
11 óra: Montenegró-Románia
19:20 óra: MAGYARORSZÁG – NAGY-BRITANNIA
20:40 óra: Szerbia-Egyesült Államok

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11:30-15:15 óra: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

LABDARÚGÁS (Manchester, London – Wembley, Newcastle, Cardiff)
13-15 óra: férfi negyeddöntő
15:30-17:30 óra: férfi negyeddöntő
18-20 óra: férfi negyeddöntő
20:30-22:30 óra: férfi negyeddöntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
11-19 óra: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA)

TENISZ (Wimbledon) – 2
13-21:30 óra: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés
15-21:30 óra: férfi páros, döntő, női egyes, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő, férfi 81 kg, nyolcaddöntő
21:30-0:30 óra: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő, férfi 81 kg, nyolcaddöntő

GUMIASZTAL (North Greenwich Arena) – 1
15-17:15 óra: női verseny, selejtező, döntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
15:30-17:10 óra: nők, 3 m, elődöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: férfi 94 kg, B csoport
20-22 ó: férfi 94 kg, A csoport

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
20:30-21:35 óra: férfiak: 1500 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő, nők: 50 m gyors, döntő, 4×100 m vegyesváltó, döntő

Augusztus 5., vasárnap (éremosztás 23 számban):
SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barrack) – 2
9:15-17 óra: férfi légpisztoly, női légpuska, alapverseny, döntőTOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtezőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21 ó-1 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-13:20 óra: férfi csapatverseny, nyolcaddöntő
16-20 óra: férfi csapatverseny, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL)
10-13:45 óra: férfi (PATTANTYÚS ÁDÁM, ZWICKL DÁNIEL) és női (TÓTH KRISZTINA) egyes, selejtező, 1. forduló
15:30-18:30 óra: férfi és női egyes, 1. forduló
20-23 óra: férfi és női egyes, 1. forduló

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg (CSERNOVICZKI ÉVA), előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-15:10 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes (SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS), könnyűsúlyú négyes, nyolcas, egypár, kétpár, négypár, előfutamok, nők: kormányos nélküli kettes, egypár, négypár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-22:45 óra: női csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11-17:15 óra: lovastusa – egyéni és csapat, díjlovaglás, 1. nap

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
11-17:15 óra: férfi országúti mezőnyverseny (LOVASSY KRISZTIÁN)

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:25 óra: előfutamok – férfiak: 100 m mell (GYURTA DÁNIEL), 400 m gyors (KIS GERGŐ), 400 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m pillangó (SZILÁGYI LILIÁNA), 400 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-21:47 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 100 m mell, elődöntő, 400 m gyors, döntő, 400 m vegyes, döntő, nők: 100 m pillangó, elődöntő, 400 m vegyes, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: női tőr, egyéni (MOHAMED AIDA), a negyeddöntőig
19-21:30 óra: női tőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TORNA (Artistic North Greenwich Arena)
12-14:10 óra: férfi selejtező (BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID)
16:30-18:40 óra: férfi selejtező
21-23:10 óra: férfi selejtező

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes és páros, 1. forduló

LABDARÚGÁS (Coventry, Cardiff, Glasgow)
13-17:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-20:15 óra: női csoportmérkőzések
18-22:45 óra: női csoportmérkőzések

TOLLASLABDA (Webley Arena)
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 56 és 75 kg (HARCSA ZOLTÁN), a 16 közé jutásért
21:30-0:30 óra: férfi 56 és 75 kg, a 16 közé jutásért

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: női 48 kg, A csoport

Augusztus 6., hétfő (éremosztás 18 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: női csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: női csoportmérkőzések
20-23:45 óra: női csoportmérkőzésekKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: férfi csoportmérkőzések
21-1 óra: férfi csoportmérkőzésekSPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) – 2
10-18:30 óra: férfi kisöbű szabadpuska, 3×40 lövéses összetett, alapverseny (SIDI PÉTER), döntő, férfi trap alapverseny, 2. nap, döntőKAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-12:50 óra: férfiak: C-1 1000 m, előfutamok (VAJDA ATTILA), középfutamok, K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok (DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND), középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok (SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA), középfutamokRÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: férfi csoportmérkőzések
15:45-19:15 óra: férfi csoportmérkőzések
21-0:30 óra: férfi csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
férfi csoportmérkőzések –
A csoport:
12:15 óra: Argentína-Tunézia
17:15 óra: Izland – Nagy-Britannia
22:15 óra: Franciaország-Svédország
B csoport:
10:30 óra: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
15:30 óra: Dánia-Koreai Köztársaság
20:30 óra: Spanyolország-Horvátország

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 5
11-13:20 óra: férfiak: 800 m, előfutamok (KAZI TAMÁS), diszkoszvetés, selejtező (KŐVÁGÓ ZOLTÁN), nők: 100 m gát, előfutamok, 1500 m, előfutamok, súlylökés, selejtező (MÁRTON ANITA)
19:50-22:40 óra: férfiak: 400 m döntő, 400 m gát, döntő, nők: 200 m, előfutamok, 400 m gát, elődöntő, 3000 m akadály, döntő, rúdugrás, döntő, súlylökés, döntő

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11-14 óra: női csapatverseny, elődöntő
15:30-18:30 óra: férfi csapatverseny, elődöntő
20-23 óra: férfi csapatverseny, elődöntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
11 óra: Kazahsztán-Horvátország
12:20 óra: Görögország-Ausztrália
20:40 óra: Spanyolország-Olaszország
B csoport:
15:10 óra: Románia-Szerbia
16:30 óra: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
19:20 óra: Nagy-Britannia – Montenegró

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 2
13-19 óra: férfiak: 49-es, 470-es, Laser (BERECZ ZSOMBOR) éremfutam, nők: Laser Radial éremfutam

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 3
14-16:45 óra: férfiak: kötöttfogás – 60 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 84 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 120 kg, előcsatározások (DEÁK BÁRDOS MIHÁLY), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45-21:15 óra: férfiak: kötöttfogás – 60 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 84 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 ó: női 51 kg, negyeddöntő, női 60 kg, negyeddöntő, női 75 kg, negyeddöntő
21:30-0:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
15-18:30 óra: díjugratás, egyéni selejtező, csapatverseny döntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 3
15-17:20 óra: szerenkénti döntők – férfiak: gyűrű, ugrás, nők: felemáskorlát

MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)
16-18:10 óra: páros, szabadprogram

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: férfi 105 kg, B csoport
20-22 óra: férfi 105 kg, A csoport

KERÉKPÁR (Velodrome) – 1
17-19:55 óra: férfiak: sprint, elődöntő, döntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért

LABDARÚGÁS (London – Wembley, Manchester)
18-20 óra: női elődöntő
20:45-22:45 óra: női elődöntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
19-20:50 óra: férfi negyeddöntő
23-0:50 óra: férfi negyeddöntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
20-23:30 óra: férfiak, 3 m selejtező

Augusztus 7., kedd (éremosztás 21 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-13:15 óra: férfi csoportmérkőzések
14:45-18:30 óra: férfi csoportmérkőzések
20-23:45 óra: férfi csoportmérkőzésekKAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)
10:30-12:30 óra: férfiak: C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-4 1000 m, előfutamok (TÓTH DÁVID, KAMMERER ZOLTÁN, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL), középfutamok, nők: K-1 500 m, előfutamok (KOZÁK DANUTA), középfutamok, K-2 500 m, előfutamok (KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA), középfutamokATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 4
11-13:35 óra: férfiak: 110 m gát, előfutamok (KISS DÁNIEL, BAJI BALÁZS), 200 m, előfutamok, hármasugrás, selejtező, nők: 5000 m, előfutamok, gerelyhajítás, selejtező (JUHÁSZ VANDA)
19:50-22:20 óra: férfiak: 800 m elődöntő, 1500 m döntő, magasugrás döntő, diszkoszvetés, döntő, nők: 100 m gát elődöntő, döntő, 200 m elődöntő, távolugrás, selejtezőLOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
11-17:15 óra: díjlovaglás, csapatverseny, döntő és egyéni középdöntőKERÉKPÁR (Velodrome) – 3
11-12:30 óra: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, nők: Omnium (3 km-es egyéni üldözéses verseny)
17-19:30 óra: férfiak: Keirin, 2. forduló, döntő, nők: Omnium (10 km, scratch, 500 m-es időfutam), sprint, elődöntő, döntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
11-12:50 óra: férfiak, 3 m, elődöntő
20-22 óra: férfiak, 3 m, döntő

KÉZILABDA (Copper Box)
11-13 óra: női negyeddöntő
14:30-16:30 óra: női negyeddöntő
18-20 óra: női negyeddöntő
21:30-23:30 óra: női negyeddöntő

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
12-15 óra: női csapatverseny, bronzmérkőzés
16:30-19:30 óra: női csapatverseny, döntő

TRIATLON (Hyde Park) – 1
12:30-15 óra: férfi verseny

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 2
13-19 óra: férfiak: 470-es, szörf (éremfutam), nők: 470-es, Elliott 6m, szörf (éremfutam)

RÖPLABDA (Earls Court)
14-17:30 óra: női negyeddöntő
20-23:30 óra: női negyeddöntő

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 2
14-16:45 óra: férfiak: kötöttfogás – 66 kg, előcsatározások (LŐRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45-21:15 óra: férfiak: kötöttfogás – 66 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
15-19 óra: női negyeddöntő
21-1 óra: női negyeddöntő

TORNA (North Greenwich Arena) – 4
15-18:05 óra: szerenkénti döntők, férfiak: nyújtó, korlát, nők: gerenda, talaj

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
nők:
15:10 óra: az 5-8. helyért
16:30 óra: az 5-8. helyért
19:20 óra: elődöntő
20:40 óra: elődöntő

MŰÚSZÁS (Aquatics Centre) – 1
16-17:30 ó: páros, döntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: férfi plusz 105 kg, B csoport
20-22 óra: férfi plusz 105 kg, A csoport (NAGY PÉTER)

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
18-19:50 óra: férfi elődöntő, női elődöntő
22-0:50 óra: férfi elődöntő, női elődöntő

LABDARÚGÁS (London – Wembley, Manchester)
18-20 óra: férfi elődöntő
20:45-22:45 óra: férfi elődöntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
21:30-23:30 ó: férfi 52 kg, negyeddöntő, férfi 69 kg, negyeddöntő

Augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena)
9:30-14:30 óra: női helyosztók, a 7-8. és a 9-11. helyért
16:30-18:30 óra: női elődöntő
21-23 óra: női elődöntőTEKVONDO (ExCeL) – 2
10-14 óra: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő
16-19 óra: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő
21-0:15 óra: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntőKAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire) – 4
10:30-12:15 óra: férfiak: C-1 1000 m, döntő, K-1 1000 m, döntő, K-2 1000 m, döntő, nők: K-4 500 m, döntőATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 4
11-14:40 óra: férfiak: 5000 m, előfutam, rúdugrás, selejtező, tízpróba (SZABÓ ATTILA), 100 m, távolugrás, súlylökés), nők: 800 m, előfutam, kalapácsvetés, selejtező (ORBÁN ÉVA)
19-22:55 óra: férfiak: 110 m gát, elődöntő, döntő, 200 m, elődöntő, gerelyhajítás, selejtező, tízpróba (SZABÓ ATTILA), magasugrás, 400 m), nők: 200 m, döntő, 400 m gát, döntő, 1500 m, elődöntő, távolugrás, döntőKÉZILABDA (Basketball Arena)
12, 15:30, 19, 22:30 óra: férfi negyeddöntők

ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
12-15 óra: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés
16:30-19:30 óra: férfi csapatverseny, döntő

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
13-17:35 óra: egyéni díjugratás, döntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 1
13-19 óra: férfiak: 49-es éremfutam, nők: Elliott 6m, 470-es

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 2
14-16:45 óra: nők: 48 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 63 kg, előcsatározások (SASTIN MARIANNA), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45-21:15 óra: nők: 48 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 63 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-16 óra: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő
21:30-0:30 óra: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő

KOSÁRLABDA (North Greenwich Arena)
15-19 óra: férfi negyeddöntő
21-1 óra: férfi negyeddöntő

RÖPLABDA (Earls Court)
15-18:30 óra: férfi negyeddöntő
20:30-24 óra: férfi negyeddöntő

VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
férfi negyeddöntők:
15:30 óra: A1-B4 (1.)
16:50 óra: A2-B3 (2.)
19:40 óra: A3-B2 (3.)
21 óra: B1-A4 (4.)

KERÉKPÁR – BMX (BMX Track)
16-17:30 óra: férfi és női kiemelési futamok

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade) – 1
20-23:30 óra: női bronzmérkőzés, döntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
20-23:10 óra: nők, toronyugrás, selejtező

Augusztus 10., péntek (éremosztás 16 számban):
SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barrack) – 2
9:15-17 óra: férfi légpisztoly, női légpuska, alapverseny, döntőTOLLASLABDA (Wembley Arena)
9:30-12 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtező
19:30-24 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros selejtezőKOSÁRLABDA (Basketball Arena)
10-14 óra: női csoportmérkőzések
15:30-19:30 óra: női csoportmérkőzések
21 ó-1 óra: női csoportmérkőzésekÍJÁSZAT (Lord,s Cricket Ground) – 1
10-13:20 óra: férfi csapatverseny, nyolcaddöntő
16-20 óra: férfi csapatverseny, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
10-13:50 óra: férfi és női selejtező
15:30-19:20 óra: férfi és női selejtező
21-0:50 óra: férfi és női selejtező

ASZTALITENISZ (ExCeL)
10-13:45 óra: férfi (PATTANTYÚS ÁDÁM, ZWICKL DÁNIEL) és női (TÓTH KRISZTINA) egyes, selejtező, 1. forduló
15:30-18:30 óra: férfi és női egyes, 1. forduló
20-23 óra: férfi és női egyes, 1. forduló

CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30-13:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg (CSERNOVICZKI ÉVA), előcsatározások, negyeddöntő
15-17:30 óra: férfi 60 kg és női 48 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30-15:10 óra: férfiak: kormányos nélküli kettes (SIMON BÉLA, SZÉLL DOMONKOS), könnyűsúlyú négyes, nyolcas, egypár, kétpár, négypár, előfutamok, nők: kormányos nélküli kettes, egypár, négypár, előfutamok

RÖPLABDA (Earls Court)
10:30-14 óra: női csoportmérkőzések
21-0:30 óra: női csoportmérkőzések

KÉZILABDA (Copper Box)
10:30-13:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-18:45 óra: női csoportmérkőzések
20:30-22:45 óra: női csoportmérkőzések

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11-17:15 óra: lovastusa – egyéni és csapat, díjlovaglás, 1. nap

KERÉKPÁR (Road The Mall) – 1
11-17:15 óra: férfi országúti mezőnyverseny (LOVASSY KRISZTIÁN)

ÚSZÁS (Aquatics Centre) – 4
11-13:25 óra: előfutamok – férfiak: 100 m mell (GYURTA DÁNIEL), 400 m gyors (KIS GERGŐ), 400 m vegyes (CSEH LÁSZLÓ, VERRASZTÓ DÁVID), előfutamok, nők: 100 m pillangó (SZILÁGYI LILIÁNA), 400 m vegyes (HOSSZÚ KATINKA, JAKABOS ZSUZSANNA), 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
20:30-21:47 óra: elődöntők, döntők – férfiak: 100 m mell, elődöntő, 400 m gyors, döntő, 400 m vegyes, döntő, nők: 100 m pillangó, elődöntő, 400 m vegyes, döntő, 4×100 m gyorsváltó, döntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30-16:30 óra: női tőr, egyéni (MOHAMED AIDA), a negyeddöntőig
19-21:30 óra: női tőr, egyéni, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

TORNA (Artistic North Greenwich Arena)
12-14:10 óra: férfi selejtező (BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID)
16:30-18:40 óra: férfi selejtező
21-23:10 óra: férfi selejtező

TENISZ (Wimbledon)
12:30-21 óra: férfi és női egyes és páros, 1. forduló

LABDARÚGÁS (Coventry, Cardiff, Glasgow)
13-17:45 óra: női csoportmérkőzések
15:30-20:15 óra: női csoportmérkőzések
18-22:45 óra: női csoportmérkőzések

TOLLASLABDA (Webley Arena)
13:30-18 óra: férfi és női egyes és páros, illetve vegyespáros, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30-17:30 óra: férfi 56 és 75 kg (HARCSA ZOLTÁN), a 16 közé jutásért
21:30-0:30 óra: férfi 56 és 75 kg, a 16 közé jutásért

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
16:30-18:30 óra: női 48 kg, A csoport

Augusztus 11., szombat (éremosztás 32 számban):
GYEPLABDA (Riverbank Arena) – 1
9:30-14:30 óra: férfi helyosztók az 5-6. és a 11-12. helyért
16:30-18:30 óra: férfi bronzmérkőzés
21-23:30 óra: férfi döntőATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) – 8
10-14:20 óra: férfi 50 km-es gyaloglás
18-19:45 óra: női 20 km-es gyaloglás (MADARÁSZ VIKTÓRIA)
19:45-22:30 óra: férfiak: 5000 m döntő, 4×100 m döntő, gerelyhajítás döntő, nők: 800 m döntő, 4×400 m döntő, magasugrás döntőÖTTUSA (Handball Arena, Aquatics Centre, Greenwich Park) – 1
9:45-20:05 óra: férfi verseny (MAROSI ÁDÁM, KASZA RÓBERT)TEKVONDO (ExCeL) – 2
10-14 óra: férfi 80 kg, nyolcaddöntő, női 67 kg, nyolcaddöntő
16-19 óra: férfi 80 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 67 kg, negyeddöntő, elődöntő
21-0:15 óra: férfi 80 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, női 67 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntőKAJAK-KENU (Eton Dorney Buckhinghamshire) – 4
10:30-12:20 óra: férfiak: C-1 200 m döntő, K-1 200 m döntő, K-2 200 m döntő, nők: K-1 200 m döntő

MŰUGRÁS (Aquatics Centre) – 1
11-12:50 óra: férfi toronyugrás, elődöntő
21:30-23:10 óra: férfi toronyugrás, döntő

RÖPLABDA (Earls Court) – 1
12:30-14 óra: női bronzmérkőzés
20:30-21:40 óra: női döntő

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) – 1
13-19 óra: nők: Elliott 6m (éremfutam)

HEGYIKERÉKPÁR (Hadlegh Farm, Essex) – 1
13:30-15:30 óra: női verseny (BENKÓ BARBARA)

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 3
14-16:45 óra: férfiak: szabadfogás – 60 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 84 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 120 kg, előcsatározások (LIGETI DÁNIEL), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45-21:15 óra: férfiak: szabadfogás – 60 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 84 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Arena) – 1
14:30-17:05 óra: egyéni összetett, döntő

LABDARÚGÁS (London- Wembley) – 1
16-18:30 óra: férfi döntő

KOSÁRLABDA (North Greenwich Arena) – 1
18-20 óra: női bronzmérkőzés
22-0:30 óra: női döntő

KÉZILABDA (Basketball Arena) – 1
18-20 óra: női bronzmérkőzés
21:30-24 óra: női döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) – 5
21:30-24 óra: férfi 49 kg, döntő, férfi 56 kg, döntő, férfi 64 kg, döntő, férfi 75 kg, döntő, férfi 91 kg, döntő

Augusztus 12., vasárnap (éremosztás 15 számban):
ÖTTUSA (Handball Arena, Aquatics Centre, Greenwich Park) – 1
9-19 óra: női verseny (KOVÁCS SAROLTA, TÓTH ADRIENN)BIRKÓZÁS (ExCeL) – 2
9:30-12:15 óra: férfiak: szabadfogás – 66 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
13:45-16:15 óra: férfiak: szabadfogás, 66 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, döntőRÖPLABDA (Earls Court) – 1
10:30-12 óra: férfi bronzmérkőzés
14-16:10 óra: férfi döntőVÍZILABDA (Waterpolo Arena) – 1
férfiak:
11:20 óra: a 7. helyért
12:40 óra: az 5. helyért
15:30 óra: bronzmérkőzés
16:50 óra: döntő

ATLÉTIKA (The Mall) – 1
12-14:40 óra: férfi maraton (KOVÁCS TAMÁS)

KOSÁRLABDA (North Greenwich Arena) – 1
13-14 ó: férfi bronzmérkőzés
16-18:30 ó: férfi döntő

KÉZILABDA (Basketball Arena) – 1
12 óra: férfi bronzmérkőzés
16 óra: férfi döntő

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL) – 5
14:30-17 ó: férfi 52 kg, döntő, férfi 60 kg, döntő, férfi 69 kg, döntő, férfi 81 kg, döntő, férfi plusz 91 kg, döntő

HEGYIKERÉKPÁR (Hadleigh Farm, Essex) – 1
14:30-16:30 óra: férfi verseny (PARTI ANDRÁS)

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Arena) – 1
14:30-16:10 óra: egyéni összetett döntő

ZÁRÓÜNNEPSÉG (Olimpiai Stadion)
20:30-23:30 óra
21:30-24 óra: férfi 49 kg, döntő, férfi 56 kg, döntő, férfi 64 kg, döntő, férfi 75 kg, döntő, férfi 91 kg, döntő

sport365/noknek.magyartudat.com

Hozzászólás

Powered by Facebook Comments

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

Az anonim látogatóazonosító (cookie, süti) egy olyan egyedi - azonosításra, illetve profilinformációk tárolására alkalmas - informatikai jelsorozat, melyet a szolgáltatók a látogatók számítógépére helyeznek el. Fontos tudni, hogy az ilyen jelsorozat önmagában semmilyen módon nem képes a látogatót azonosítani, csak a látogató gépének felismerésére alkalmas. Név, e-mail cím vagy bármilyen más személyes információ megadása nem szükséges, hiszen az ilyen megoldások alkalmazásakor a látogatótól a szolgáltató nem is kér adatot, az adatcsere voltaképpen gépek között történik meg. Az internet világában a személyhez kötődő információkat, a testreszabott kiszolgálást csak akkor lehet biztosítani, ha a szolgáltatók egyedileg azonosítani tudják ügyfeleik szokásait, igényeit. Az anonim azonosítók személyes adatbázissal nem kerülnek összekapcsolásra. A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás